Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Curieri Fan Constanta

Salariu confidenţial
ID 880250
acum 2 zile
Constanta, Constanta
Domeniu de activitate

Transport

Candidatul Ideal
- permis de conducere categoria B;
- studii medii;
- experienta in distributie sau curierat reprezinta un avantaj;
Descrierea jobului
- preia plicurile si coletele de la clientii din zona alocata;
- livreaza expeditiile in zona arondata;
- respecta stadardele ︈︉​︂︀︀​︂︄︃​︂︄︁de calitate si procedurile de curierat.
Descrierea companiei
FAN Courier este, incepand cu anul 2006, liderul pieței românești de curierat, poziție consolidată constant prin intermediul investițiilor și noilor servicii cu valoare adăugată, introduse permanent. Compania cu capital integral românesc, fondată în 1998 de Adrian Mihai, Neculai Mihai și Felix Pătrășcanu, deservește cei peste 40.000 de clienți, majoritatea persoane juridice, cu ajutorul unei echipe formate din peste 5.550 de colaboratori și a unei flote auto de peste 3.200 de autovehicule.

Contactează utilizatorul

VIOLETA GEORGESCU
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 880250