JobZZ.ro

CUN AUTO Rentals angajează agent servicii clienți

3.300 LEI
ID 877165
acum 6 luni
Iasi, Iasi

Administrativ / Logistică,    Maşini / Auto,    Prestări servicii,    Transport

Nivel carieră

Mid-Level

duplicate
1

Detalii despre Poziție:
● Denumirea Funcției: Agent servicii client (Cod COR 333907)
● Normă de Ore: 8 ore pe zi
● Program de Lucru: De luni până vineri, de la 08:00 la 17:00
● Durata Contractului: Nedeterminată
● Locul de Desfășurare a Activității: Jud. Iași, Iași, str. Brateș 35
●Angajator: CUN AUTO Rentals SRL

Cerințe:
●experiență pe un post similar minim 1 an
● nivel de pregătire profesională - studii superioare;
● să aibă abilități de comunicare și capacitate de analiză și sinteză.
● să fie capabil să lucreze independent, să se auto organizeze și să respecte termenele de execuție a sarcinilor de lucru;
●disponibil pentru deplasări interne/externe
●permis de conducere categoria B;
●cunoştinţe limbi străine: engleză nivel B2;
● să fie apt de muncă din punct de vedere medical;
● să nu aibă antecedente penale.

Responsabilități Cheie:
● Agentul servicii client răspunde de corecta executare a contractelor și acordurilor încheiate cu clienții din portofoliu
●Asigură promovarea și vânzarea directă a mărfurilor și serviciilor ce fac obiectul ofertei comerciale a organizației
● Asigurarea bunei funcționări a parcului auto
● Răspunde de întocmirea documentelor de livrare, încasări și plăți în numerar
● Urmărește atragerea permanentă de noi clienți
● Întocmește periodic materiale de sinteză (rapoarte, statistici)

Detalii Salariale:
● Salariul Brut: 3.300 RON/lunar
● Bonusuri de Performanță (incluse în funcție de performanța individuală și a
echipei)

Beneficii Adiționale:
● Cazare (dacă este necesar)

Pentru mai multe detalii vă rugăm să ne telefonați la numărul specificat în anunț sau să trimiteți CV-ul la adresa de email: [email protected]
După evaluarea CV-urilor vom contacta candidații potriviți pentru a stabili data și ora interviului de angajare.