Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Contabilitate primara/Secretariat

2.500 LEI
ID 837261
acum 2 săptămâni
Sibiu, Sibiu
Domeniu de activitate

Contabilitate / Traduceri

HARRIS ENTERPRISE SRL, firma cu domeniul de activitate in constructii, angajeaza o persoana competenta pentru activitatea de secretariat si de contabilitate primara.
Cerinte:
-Experienta de minim 1-3 ani in contabilitate primara
-Cunoasterea programului de contabilitate Viltech si SmartBill, constituie avantaj
-Abilitati de comunicare, bun organizator si pricepere in realizarea sarcinilor in mod eficient
-Cunostinte foarte bune de operare PC- Microsoft Office (Word, Excel), e-mail, internet banking
-Persoana flexibila, ordonata, serioasa, loiala

Descrierea jobului:
-Operarea si indosarierea documentelor interne: nir, bonuri de consum, pontaje, diurne, foi de parcurs etc.
-Inregistrarea facturilor de achizitie si introducerea bunurilor in sistemul de gestiune
-Elaborarea notelor de intrare pentru obiectele de inventar si active fixe
-Efectuarea si urmarirea platilor catre furnizori interni si incasarilor de la clienti
-Urmarirea soldurilor pentru clienti/ incasari la datele scadente aferente
-Evidenta jurnalului de casa
-Intocmirea statului de plata si a foilor de prezenta
-Plata salariilor catre angajati si a bonurilor de masa
-Colaborare buna cu contabila (serviciu externalizat)
-Arhivarea sistematica si cronologica a documentelor contabile ale societatii

Informatii si detalii va oferim la tel.: 0724.048.244, iar CV-urile se vor trimite pe e-mail: office@harris-enterprise.ro.