Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Contabilitate primara, salariu avantajos

3.000 LEI
ID 820063
acum 2 săptămâni
Afumati, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Contabilitate / Traduceri

Cautam personal pentru birou pentru contabilitate primara, eliberare facturi, contracte, etc.

Salariu: 3000-3500 lei

Canditatul ideal
- Studii superioare/medii (studii economice/contabilitate)
- Cunoasterea programului de contabilitate SAGA sau a unui alt program de contabilitate
- Atentie catre detalii
- Limba engleza

Responsabilitati
- Preluarea, inregistrarea si prelucrarea datelor cu caracter contabil ( sunt necesare studii in domeniu sau experienta de minim 1 an pe un post de contabil(a))
- Evidenta soldurilor clientilor debitori si urmarirea incasarilor la termen a facturilor emise

Biroul se afla la intrarea in Afumati, Ilfov, centrul Natura.