Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Contabil Junior

Salariu confidenţial
ID 815249
acum o săptămână
Prejmer, Brasov
Domeniu de activitate

Contabilitate / Traduceri

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Suntem in cautarea unui Contabil Junior pentru echipa noastra din Brasov.
Locatia noastra este Parcul Industrial Prejmer.
Locul de munca este full - time, de luni pana vineri.

Cerinte post:

- absolvent studii medii / superioare profil economic, contabilitate;
- experienta profesionala minim 1 an;
- cunostinte de contabilitate primara;
- cunostinte de operare PC (Excel, Word, programe contabilitate);
- acuratete in lucrul cu documentele si prelucrarea datelor;
- spirit analitic, atentie distributiva;
- flexibilitate, atentie la detalii;
- capacitate de organizare;
- limba engleza nivel conversational;
- limba germana sau franceza nivel mediu (reprezinta un avantaj).

Responsabilitati:

- inregistrarea zilnica a facturilor contabile in soft-ul de contabilitate;
- verificarea corectitudinii facturilor;

Daca ti se potriveste perfect descrierea de mai sus, nu ezita sa ne transmiti CV-ul tau in limba Engleza la adresa de email: alexandra.butucaru@nvent.com