Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

Consultantă Vânzări Showroom Târgoviște

2.500 LEI
ID 845347
acum 3 luni
Targoviste, Dambovita
Domeniu de activitate

Vânzări

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

ZEBRA DECOR Jaluzele Rolete angajează: Consultantă Vânzări Showroom Târgoviște

CANDIDATA IDEALĂ:
- atitudine pozitiva, deschisa si colaborativa;
- abilitati de comunicare si orientare spre client;
- minim diploma de bacalaureat;
- adaptabilitate, eficienta si initiativa;
- matematica elementara si gramatica, fără greseala;
- cunostinte de operare PC.

Descrierea jobului:
- prezentare si ofertare jaluzele către clientii care vin în showroom;
- intocmirea facturilor si chitanțelor;
- intocmirea situatiilor periodice de vanzari;
- pachet salarial constand in salariu fix + comisioane si bonusuri lunare, in functie de realizari;

Program:
▪︎08.00-18.00 de luni pana vineri cu pauza de masă 1 oră,
▪︎8.00-14.00 sambata,
▪︎duminica liber.

CV pe whatsapp la telefon: 0730169186 sau email: [email protected]

Mulțumim:
Zebra Decor SRL