Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Consultant vanzari vinoteca

2.500 LEI
ID 850611
acum 4 săptămâni
Cluj-Napoca, Cluj
Domeniu de activitate

Vânzări

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Descrierea postului:
Vinzi direct către clienții vinotecii, prin casa de marcat și POS: nu îți face griji, te vom învăța noi cum stă treaba cu ele;
Comunicare și consiliere: ajuți clienții când au nelămuriri sau când au nevoie de asistență;
Aranjezi produsele pe rafturile din magazin: astfel, vei ajunge să le și cunoști așa cum le cunoaștem noi;
Asiguri ordinea și curățenia în magazin: este un spațiu mic, dar trebuie sa fie totul la locul său.
Administrare comenzi online: preluare si procesare comenzi din magazinul online (ambalare), preluarea apelurilor telefonice, preluarea comenzilor telefonice, solutionare retururi si reclamatii, transmitere informatii solicitate via email sau telefonic, ofertare.
• Gestionare stocuri magazie: intrari/iesiri, inventare periodice, receptii marfa.
Cerințe:
Să fii o persoană serioasă, cu bun simț și punctuală;
Să ai abilități de comunicare și relaționare cu clienții;
Studii medii/superioare.

Vinoteca se afla in centrul orasului Cluj Napoca.

Crama Noastra
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 850611