JobZZ.ro

Consultant vânzări SC IDNA POWER SRL !

Salariu confidenţial
ID 814738
acum 2 săptămâni
Focsani, Vrancea
Domeniu de activitate

Vânzări

Căutăm consultant de vânzări pentru echipamente electrice.

Responsabilități:
- oferă consiliere tehnică (la sediul firmei și la sediul clienților);
- participă la cursurile de instruire puse la dispoziție de către angajator;
- abilitatea de a calcula capacități necesare sistemelor ofertate și de a le oferta potențialilor clienți;
- abordarea de clienți noi;
- ofertare și vânzare materiale și echipamente electrice.

Constituie un avantaj:
- cunoștințele teoretice și practice în domeniul instalațiilor și echipamente electrice;
- absolvent liceu profil de specialitate - Electric, Electroenergetic, Automatizări sau studii superioare.

Condiții:
- abilități de comunicare, persuasiune, determinare, cunoștințe minimale operare PC și seriozitate;
- permis de conducere.

Se oferă:
- condiții de muncă avantajoase;
- cursuri de pregătire tehnică și teoretică.

Cv-urile se pot transmite pe adresa de e-mail sau ne puteți contacta în vederea unei discuții la numerele de telefon : 0742.292.524/0765.074.567.
0337.820.249

Lorena
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 814738