Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Consultant vânzări directe

Salariu confidenţial
ID 817750
acum 4 săptămâni
Oradea, Bihor
Domeniu de activitate

Vânzări

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Angajam consultant bancar
Responsabilități:
-promovarea produselor și serviciilor bancare, dezvoltarea calitativa și cantitativa a portofoliului de clienți, menținerea relațiilor cu aceștia
-identificarea nevoilor clienților și prezentarea ofertelor
Cerințe:
-bune abilitați de vânzare și prezentare
-organizare, putere de convingere
-persoana cu inițiativa, capabilă sa lucreze independent și in echipa
-minim studii medii
-experiența in domeniul bancar/vanzari constituie avantaj
Oferim:
-salariu motivant
-training
-mediu de lucru plăcut
-posibilitate de avansare
Așteptăm cv-îl tău pe adresa de e-mail adriana.ballog@yahoo.com sau pe whatsapp 0745562263

Adriana Balog
ID 817750