Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Consultant vanzari

500 EUR
ID 827416
acum o săptămână
Iasi, Iasi
Domeniu de activitate

Vânzări

Full time

Dezvoltam compania si marim echipa!
Colegul ideal:
- Excelente abilitati interpersonale si de comunicare, atat in scris, cat și vorbit;
- Persoana dinamica cu atitudine pozitiva, tinuta si prezenta agreabila;
- Capabil de a intelege cerintele clientului si de a furniza clientului produsele si serviciile de care acesta are nevoie;
- Capacitatea de planificare si organizare;
- Detinator carnet de conducere categoria B obligatoriu si disponibilitate pentru deplasari;
- Curs inspector Securitate si Sanatate in Munca / Cadru tehnic PSI reprezinta avantaj si se va reflecta in salar.

Descrierea jobului
Gestionarea si dezvoltarea portofoliului de clienti. Organizarea activitatii de vanzare, reprezentare si derulare a contractelor comerciale. Ofertare, analiza si suport pentru conturile de care este responsabil.
Beneficii:
Salar motivant, mediu de lucru dinamic, posibilitatea de dezvoltare profesionala, training-uri, teambuiling-uri etc.
Instrumente de lucru: Masina de serviciu, telefon, laptop.
Program Luni-Vineri
CV-urile se vor trimite prin mesaj sau e-mail thecomancornel@gmail.com

Cornel Coman
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 827416