Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Consultant imobiliar

1.000 EUR
ID 845389
acum o săptămână
Bragadiru, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Imobiliare

Candidatul Ideal
Suntem in cautarea de persoane, cu sau fara experienta in domeniul imobiliar.

Te vrem in echipa noastra dacă:
- Ai un spirit anteprenorial, observi cu usurinta noi oportunitati;
- Ai abilitati bune de negociere;
- Bune cunostinte de operare PC;
- Esti o persoana dezinvoltă, dinamică, empatică, punctuală și cu abilități de comunicare, negociere și vânzare, pentru care succesul prin determinare și muncă este prioritar;
- De asemenea, să deții permis auto categoria B;
- Ținuta ta trebuie să fie business.

Descrierea jobului:
Ne-ar plăcea să avem o colaborare de lungă durată, prin care să te implici activ în tot ce înseamnă vânzarea de apartamente și case, pentru actualii și potențialii clienți.

Noi ne angajăm să îți oferim:
- Sediu, birou personal, laptop și telefon;
- Venituri nelimitate, direct proportionale cu efortul si munca depusa, comisioane peste media pietei;
- Suport și susținere în tot procesul ce tine de intermedierea tranzactiilor imobiliare;
- Un mediu în care poți face ceea ce te reprezintă și îți place;
- Programul este full-time, dar ai libertatea să-ți gestionezi timpul după bunul plac și să îți prioritizezi activitățile, astfel încât să ai randament maxim;
- Asistarea negocierilor si finalizarea tranzactiei;
- Training pe procedurile interne;
- Bonus de performanta;
- Logistica si softuri necesare pentru desfasurarea activitatii in conditii optime.
Descrierea companiei
De peste 15 ani, Latin Residence investește în proiecte imobiliare de succes.

Latin Residence este amplasat in zona de vest a Bucurestiului, formand unul dintre cele mai dezvoltate proiecte din tara.

Ne indeplinim promisiunile in crearea de noi spatii verzi, locuri de relaxare si noi zone comerciale menite sa creasca standardele de confort ale ansamblului.