Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Consultant Financiar

Salariu confidenţial
ID 824730
acum 4 săptămâni
Oradea, Bihor
Domeniu de activitate

Asigurări / Consultanță

Tip job

Part time,    Full time

Nivel carieră

Student,    Junior/Entry Level

Candidatul ideal
Un om informat deschis spre nou, ambitios, sa ii placa sa fie conducator, sa isi doreasca o afacere proprie, disponibilitate pentru activitate in domeniu financiar unde sunt platite doar rezultatele, dornic de a invata, disciplinat, dispus sa respecte regulile de ordine interioara.

Descrierea jobului
Cautam persoane pentru posturile de Consultant Financiar. Dorim tineri entuziasti, gata sa invete lucruri noi si sa formeze o echipa unita. Posturile sunt part-time sau full-time si se adreseaza in special persoanelor dornice sa se afirme intr-o companie internationala.

Cerinte
-Spirit de intreprinzator
- Dorinta de a avea propria afacere
- Disponibilitate in a construi propria echipa
- Dorinta de cunoastere si educatie;
- Gandire pozitiva;
- Pasiunea de a forma echipe si de a conduce organizatii;
- Orientat spre construirea unei cariere;
- Focalizat pe atingerea obiectivelor;
- Perseverent;
- Ambitios;
- Creativ, cu initiativa;
- Dinamic, energic;
- Cunostinte de operare PC - Microsoft Office;
- Capacitate de identificare si valorificare potential business si oportunitati;
- Capacitate de autoanaliza si introspectie;
- Seriozitate, punctualitate;
- Fara cazier si fara urmariri penale.

BENEFICII
- Educatia si experienta specifica se capata in cadrul companiei;
- Programe de training adaptate fiecarui nivel de cariera in tara si strainatate;
- Venituri lunare nelimitate pentru activitate de cariera;
- Venituri reziduale pentru activitate de top management;
- Avansare in functie de performanta;
- Evolutie dinamica in cariera, plan de cariera alaturi de o echipa de specialisti;
- Promovare rapida la nivel de management;
- Program flexibil (part-time / full-time);
- Posibilitate de a lucra individual, intr-o echipa proprie de elita, tanara, dinamica, flexibila sau in top management;
- Imbinarea experientei locale cu know-how-ul international;
- Alte comisioane si bonusuri atractive, premii, calatorii si vacante internationale, acces la cluburi exclusiviste, toate acestea in functie de performanta;
- Planuri de cariera care asigura dezvoltarea profesionala in consultanta financiara;
- Sansa de a lua parte la constructia celei mai performante companii de consultanta financiara din Romania

Descrierea companiei
Business Partners, fondat in 2013, se specializeaza pe consultanta financiara personala si ofera planuri financiare personalizate la standard europene. Valoarea adaugata pe care o aducem pe piata romaneasca consta in calitatea serviciilor, obiectivitate si satisfactia clientilor nostri.

Contact - Andreea Oprea : 0721562870 , andreea.oprea@bpartners.ro

Andreea Oprea
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 824730