Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Consilieri vanzari imobiliare in Iasi si Piatra Neamt

500 EUR
ID 869215
acum 4 zile
Iasi, Iasi
Domeniu de activitate

Imobiliare

Full time

Nivel carieră

Necalificat,    Junior/Entry Level

Permis de conducere
Categoria B

Candidatul Ideal
Hai in echipa Inter Imobiliare! Contacteaza-ne cu incredere, daca doresti sa te dezvolti in domeniul imobiliar din Iasi sau Piatra Neamt!
Fara niciun cost, iti oferim posibilitatea sa evoluezi in imobiliare alaturi de noi!

Pentru a face parte din echipa noastra, trebuie sa detii anumite calitati:
1. Sa iti doresti castiguri financiare conform muncii depuse
2. Sa fii interesat de evolutie si dezvoltare in aceasta profesie
3. Sa te integrezi usor intr-un grup nou
4. Sa iti placa sa ai clienti multumiti, care sa te aprecieze
Bineinteles, permisul de conducere categoria B reprezinta un criteriu obligatoriu, deoarece vei conduce o masina din parcul auto Inter Imobiliare.

Descrierea jobului
Ce implica activitatea ta la Inter Imobiliare?
Inca de la inceput intrii in programul educational Smart Experience, pentru ca tu sa poti face fata provocarilor si activitatii zilnice fara niciun stres.
Programul de administrare a clientilor si ofertelor Smart Admin te va ajuta sa desfasori intreaga ta activitate usor, rapid si la indemana.

Practic:
Vei prelua oferte imobiliare din zona de care te vei ocupa
Vei discuta cu clientii ce doresc o achizitie imobiliara, oferiti de Call Center.
Vei prezenta acestora proprietatile imobiliare propuse de tine
Vei asista tranzactia imobiliara pana la finalizarea ei.
Vei lista ofertele imobiliare in Smart Admin, publicand usor si rapid anunturi pe toate web-site-urile noastre.

Ce iti oferim?
Incredere din prima zi!
1. Toata logistica necesara, GRATUIT inca din prima zi
2. Colegi cu peste 15 ani experienta in domeniu, care te vor indruma si vor colabora cu tine in tranzactionare
3. Cea mai ampla retea de promovare imobiliara disponibila pe piata din Iasi si Piatra Neamt , cu peste 35 de site-uri web proprii.
4. Castiguri din comisionare progresiva, pentru ca tu sa poti evolua!
5. Poti beneficia de un onorariu cuprins intre 500- 2500 euro/luna.
6. Sansa de a lucra sub umbrela unui brand de top in industria imobiliara din Romania, cu aprecieri validate de institutii cu renume national in domeniu.
7. Academia Smart Experience iti ofera solutii si cursuri pentru toate etapele de cariera din evolutia ta in imobiliare.
8. Personal specializat in functii ca: secretariat, call center, juridic, financiar si traning&managementul echipelor. Ei vor fi alaturi de tine in tot ceea ce faci, pentru ca tu sa reusesti!

APLICA ACUM SI HAI SA NE CUNOASTEM!