Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul

Consilier vanzari/identificator piese auto - magazin piese a

2.500 LEI
ID 826248
acum 3 săptămâni
Oradea, Bihor
Domeniu de activitate

Vânzări

Full time

Nivel carieră

Fără studii superioare

Specificatii
Numele companieiMOTOR STARTER SRLTip jobfull timeSalariu oferit100 - 500 EUROBeneficiiBonus din vanzareDescriere Locuri de muncaEsti entuziasmat/a sa faci parte dintr-o echipa de oameni ambitiosi si profesionisti dedicati 100% succesului clientilor. Vrei sa ajungi cel mai bun, esti axat pe victorie dar, in acelasi timp, esti capabil sa intretii un mediu de lucru sanatos, echilibrat, bazat pe respect reciproc.

Descrierea postului:
* Preluarea solicitarilor clientilor si realizarea ofertelor de piese auto
* Identificarea pieselor solicitate de clienti in programele specifice
* Comandarea pieselor ofertate
* Receptionarea marfii comandate
* Realizarea returului de marfa
* Comunicarea telefonica sau pe e-mail a ofertelor de piese auto

Cerinte esentiale:

* Abilitati de comunicare
* Cunostiinte de operare pc
* Cunostinte in operarea programelor de identificare a pieselor auto
* Cunostiinte in domeniul pieselor auto si a modurilor de functionare ale acestora
* Experienta pe un post similar constituie avantaj

Beneficii:

* Pachet salarial atractiv
* Colectiv tanar si dinamic
* Dupa primele 3 luni se ofera bonusare din vanzari Publi24_162

Motor Starter Oradea
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 826248