JobZZ.ro

Consilier vanzari

Salariu confidenţial
ID 879221
acum 2 luni
Oradea, Bihor
Domeniu de activitate

Prestări servicii

Full time

duplicate

1

Angajam consilier vanzari la
Balloon Megastore.
CANDIDATUL IDEAL:
Personalitate placuta cu excelente abilitati de comunicare si relationare, servire a clientilor, vanzare si negociere.
Atitudine pozitiva, dinamism, flexibilitate, putere de munca.
Atentie distributiva, simt pentru detalii.
Spirit organizatoric si de lucru in echipa.
Capacitatea de a rezolva probleme, sarcini multiple si de a respecta termene limita.
Disponibilitate pentru un program flexibil, in ture si lucru in zilele de week-end.
Capacitatea de a intelege si a realiza obiectivele impuse.
Responsabilitate si onestitate.

Descrierea jobului

Receptie si prelucrare marfa;
Prezentarea articolelor conform standardelor companiei;
Implicarea activa in promovarea si vanzarea artcolelor companiei;
Sprijinirea conducerii magazinului pentru atingerea obiectivelor. Pub