JobZZ.ro

Consilier ofertare piese auto

Salariu confidenţial
ID 880099
acum 3 luni
Cluj-Napoca, Cluj
Domeniu de activitate

Maşini / Auto

Nivel carieră

Mid-Level

duplicate
1

Black Auto - Service auto in continua dezvoltare cauta coleg Consilier ofertare piese auto.

Descrierea jobului: Ofera consiliere clientilor pentru piese si accesorii auto.Identifica piesele si accesoriile auto in programele de cautare speciale. Tine evidenta comenzilor de piese. Efectueaza receptia pieselor si accesoriilor auto. Mentine legaturi cu furnizorii de piese.

Candidatul ideal: Persoana serioasa, determinata, responsabila si ambitioasa. Bune cunostinte in domeniul auto. Abilitati excelente de comunicare si dorinta de invatare si perfectionare.

Oferin seriozitate, salar competitiv, mediu de lucru intr-o echipa dinamica si posibilitate de invatare si dezvoltare personala. www.blackautocluj.com