Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Consilier juridic in Iasi, Galati, Ploiesti si Piatra Neamt

2.200 LEI
ID 815546
acum 6 zile
Iasi, Iasi
Domeniu de activitate

Drept

CAR Moldova IFN angajeaza consilieri juridici in : Iasi, Piatra Neamt, Galati si Ploiesti.
Cerinte:
- Studii superioare de Drept finalizate cu diploma (drept de semnatura consilier juridic)
- experienta in domeniu constituie un avantaj
- bune cunostinte utilizare Pachet Microsoft Office
- persoana comunicativa, serioasa
- atentie la detalii
Responsabilitati:
- verificarea legalitatii actelor de imprumut
- tehnoredactarea contractelor de imprumut
- promovarea serviciilor, prduselor CAR
- mentinerea legaturii permanente cu membrii CAR
Program full time birou luni- vineri 8:30 - 17:00
Salariu negociabil in functie de experienta
. CV-ul se depune pe site
Tel 0734885496

MADALIN
ID 815546