Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Broker creditare

Salariu confidenţial
ID 844010
acum 6 zile
Iasi, Iasi
Domeniu de activitate

Vânzări,    Bancar

Tip job

Part time,    Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Limbi străine
Engleză

Cerințe:

- experiență de lucru în bancă, de preferat în poziția de ofițer credite(minim 3 luni);
- competențe de comunicare verbală;
- abilități de lucru cu cifre;
- competențe de organizare și planificare;
- cunoștințe de MS Office (Excel în special);
- atenție la detalii;
- sociabilă, dinamică, responsabilă și cu spirit de echipă;
- bune abilități de analiză și sinteză;
- atitudine proactivă și capacitate de rezolvare promptă a problemelor.

Responsabilități:

- contactarea clienților din baza de date a companiei care doresc să apeleze la un credit pentru achiziționarea unui imobil;
- consilierea potențialilor clienți;
- recomandarea celei mai bune variante de finanțare și îndrumarea către banca respectivă;
- întocmirea și urmărirea, împreună cu consilierii din bănci, a dosarului de creditare, până la aprobarea acestuia.

Beneficii:

- salariu fix și bonusuri;
- mediu de lucru plăcut și program flexibil;
- o echipă tânără, performantă și veselă;
- posibilități de dezvoltare profesională.