Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

Clinica 360 angajeaza registrator medical

Salariu confidenţial
ID 818860
acum 3 săptămâni
Constanta, Constanta
Domeniu de activitate

Secretariat / Office / Back Office

Full time

Cerinte
-experienta anterioara intr-o pozitie similara poate constitui avantaj;
-rapiditate in operare pe calculator
-seriozitate, abilităţi de comunicare, rezistență la stres
-atentie la detalii
-cunoștințe operare PC
-disponibilitate la munca repetitiva
-capacitate de organizare si planificare a timpului si a sarcinilor incredintate

Responsabilitati
- introducerea in sistemul informatic a datelor, conform instructiunilor
- inregistreaza si completeaza in mod corect fisa de circuit a pacientului in platforma electronica de raportare
-gestioneaza dosarele medicale, fisele si cererile pacientilor
-elibereaza rezultatele analizelor
-intocmire/tehnoredactare acte justificative, rapoarte, documente medicale solicitate de catre superiorul ierarhic
-arhivarea dosarelor, prelucrarea, validarea si raportarea datelor din actele specifice.

Alte informatii
- constituie avantaj experienta in domeniul interactiunii cu clientii si/ sau in relatia cu CAS

Consideri ca indeplinesti cerintele mentionate? asteptam CV-ul tau aici sau pe adresa noastra de e-mail.