Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Client Service Executive

2.200 LEI
ID 827906
acum o săptămână
Constanta, Constanta

Serviciu Clienți / Call center,    Secretariat / Office / Back Office,    Asigurări / Consultanță

Full time

Nivel carieră

Student,    Mid-Level,    Junior/Entry Level

Limbi străine
Engleză

Sparks Accounting își mărește echipa!

Companie aflată într-o continuă creștere, cu sediul central în Marea Britanie, specializată în servicii de contabilitate destinate atât clienților români, cât și de alte naționalități, selectează personal pentru filiala din Constanța.

Ne dorim un coleg/ colegă care:
- Vorbește limba engleză la nivel mediu/avansat
- Are competențe de operare PC (Microsoft Office)
- Demonstrează bune abiltăți de comunicare & lucru în echipă
- Are pasiune pentru clienți mulțumiți

Descrierea jobului
Principalele responsabilități ale postului sunt legate de gestiunea portofoliului de clienți alocat, prin:
- executarea serviciilor solicitate de clienți
- menținerea și dezvoltarea relației cu clienții (telefon și email)
- reprezentarea clienților în legatura cu instituțiile fiscale din Marea Britanie

Beneficii:
- Salariu începând de la 2200 Ron (net)
- Acces la training-uri de dezvoltare - plătite de companie
- Aprecierea muncii bine făcute prin diverse beneficii
- Accesibilitate la locul de muncă, locația fiind în zonă centrală (zona Piața Griviței)
- Program de lucru: Luni - Vineri (10:00-19:00)
- Zilnic o cafea și o vorbă bună

Așteptăm cu interes CV-ul tău la adresa de e-mail: hr@sparks2.co.uk
Termenul limită de aplicare este 30 iunie 2021.

Anunțuri similare

Număr de telefon verificat
Angajam lucrător comercial
Full time  |  Junior/Entry Level  |  Alimentație / Comerț
Salariu: 1.600 LEI
Acum 4 ore Constanta, Constanta
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Menajera curatenie
Part time  |  Junior/Entry Level  |  Au pair / Babysitter / Curăţenie
Salariu: confidenţial
Acum 8 ore Constanta, Constanta
Angajăm secretară
Full time  |  Student / Mid-Level / Necalificat / Fără studii superioare / Junior/Entry Level  |  Secretariat / Office / Back Office
Acum 9 ore Constanta, Constanta
Inginer Constructii Civile - Proiectare
Construcţii / Amenajări / Inginerie / Tehnologie / Prestări servicii
Angajam soferi si dispeceri!
Full time  |  Turism / Restaurante / Hoteluri