Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Client Service Advertising

Salariu confidenţial
ID 844635
acum 3 săptămâni
Popesti Leordeni, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Producție

Ne mărim echipa!
Dacă ești o fire pozitivă, sociabilă, ambitioasă, dornică să crească în cadrul unei companii de succes şi ești în căutarea unui loc de muncă stabil, îți plac provocările şi munca în echipă, atunci ești candidatul perfect pentru noi.
Este necesară experiența de minim 1 an, in domeniul productiei publicitare sau alt domeniu apropiat.
Beneficiile postului Beneficiezi de salariu, comision din vânzare + bonusuri pentru performanță Posibilitatea de a promova în cadrul companiei printr-un program de promovare permanentă, vizând următoarele poziții, începând cu poziția de client service - reprezentant vânzări -team leader - sales manager!
Cerintele postului
Abilităţi de prezentare, negociere, comunicare, ascultare activă şi întelegerea nevoilor clienților;
Atitudine proactivă si pozitivă, integritate, perseverență, responsabilitate, rapiditate în gândire;
Cunoștințe de limba engleză nivel mediu si preferabil studii superioare (nu obligatoriu);
Usurinta in comunicare pe mail, telefon si alte canale; Gândirea logică şi analitică, orientata catre gasirea de solutii;
Bun planificator si finalizator, responsabil si deschis la dialog.
Descrierea jobului
Administrarea optima a clienților din protofoliu în vederea maximizarii vanzarii si a profitului din relatia cu aceştia.
Păstrarea legăturii constante cu clienții;
Asigurarea de suport clientului pe toată perioada de derulare a contractului;
Identificarea de noi oportunități de vânzare catre clienți;
Promovarea unei imagini pozitive a companiei în relația cu clienții. Prospectarea continua a pieței pentru produsele produse de noi. Administrarea unui portofoliu variat de clienți
Asumarea si indeplinirea targetului de vanzari

Constantin Albu
ID 844635