Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Cautam soferi profesionisti pentru zona de N-V a Germaniei!

Salariu confidenţial
ID 839041
acum 2 săptămâni
Timisoara, Timis
Domeniu de activitate

Transport

Ţară

Germania

Descrierea postului de lucru:
- Incarcare din depozite centrale : LIDL ,KAUFLAND,METRO ,NETTO
- Descarcare in zona de N-V a statului German
- Incarcarea/Descarcarea se efectueaza de catre soferi cu lize electrice
- Cap Tractor : SCANIA E6 si MAN cu semiremorca : TERMOKING SLX si CARRIER
- Sistem de lucru : 6 saptamani cu 2 saptamani libere
- Program de lucru : 1 saptamana /zi si 1 saptamana/noapte

Candidatul ideal:
- Permis CAT. C/CE
- Atestat marfa M95 valabil
- Autoturism propriu invederea transportului intre cazare si depozit

Oferta :
-Salariu intre 2400 si 2700 Euro NET
- 20 Euro diurna /Zi lucrata
- Sporuri de noapte intre 25% si 40%
- Bonus pentru condus economic 150 Euro BRUT
- Echipament de lucru
- Program de lucru in conformitate cu legislatia in vigoare
- Dispecerat in Lb.Romana
- Cazare contracost , 2 pers./camera (100 euro /luna)

Michael Dommermuth SRL | Michael Dommermuth SRL
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 839041