Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Cautam reprezentant medical societate comerciala

Salariu confidenţial
ID 819357
acum 2 săptămâni
Iasi, Iasi
Domeniu de activitate

Medical / Farmacie

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Societate comerciala, importator si distribuitor de dispozitive medicale, este in cautarea unui Reprezentant Medical, care sa se ocupe de promovarea echipamentelor medicale catre medici si clinici.
RESPONSABILITATI
 Promovеаza echipamentele medicalе cаtre medici/ clinici prin vizite dirеcte si intalniri cu acestia.
 Dеzvoltа noi pаrteneriate si colaborari cu medicii din cadrul spitalelor/clinicilor;
 Dezvolta si intretine relatia cu partenerii existenti;
 Promovarea etica a imaginii clinicii in mediul medical;
 Realizarea obiectivelor si administrarea eficienta a portofoliului de clienti;
 Destoinic in a utiliza dispozitivile medicale in scopul pentru care au fost realizate;
 Se asigura ca dispozitivele medicale nu prezint abateri de la performantele functionale si de la cerintele de securitate aplicabile;
 Comunica producatorilor si structurii de specialitate orice incident survenit in timpul utilizarii;
 Asigura un sistem documentat de evidenta privind dispozitivele medicale utilizate, reparate si verificate, potrivit normelor metodologice in vigoare.
PROFIL
 Studii: bioinginer medical debutant – studii universitare absolvite cu diploma de licenta in domeniul bioinginer medical;
 Nu necesita experienta;
 Abilitati dе comunicare si limbaj;
 Seriozitate, atitudine pozitiva, dinamism;
 Comportament etic, asumarea responsabilitatilor;
 Persoana organizata,consecventa si riguroasa;
 Cunostinte utilizare PC;
 Cunostinte limba Engleza.
 Permis conducere categoria B;
 Disponibilitate pentru deplasari in tara- ocazional/Se lucreaza preponderent in Iasi cu posibile deplasari in zona Moldovei.
BENEFICII
 Masina +Telefon;
 Sistem eficient de bonusare (calitativ+cantitativ).

Va rugam sa trimiteti CV-urile pe adresa de email: office@vidosmedica.ro