Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Cautam colegi , ne marim echipa .domain “HoReCa”

2.000 LEI
ID 814340
acum o săptămână
Targu Mures, Mures
Domeniu de activitate

Vânzări

Ne Marim Echipa !!

firma de distributie in domeniul - HoReCa - cauta AGENT DE VANZARI
Cerinte:
- Obligatoriu permis de conducere
- Persoana dinamica, responsabila, flexibila, motivata, organizata, sociabila;
- Abilitati si cunostiinte tehnice de baza pentru prezentarea, promovarea si vanzarea produselor companiei (materiale de unica folosinta)
- Capacitatea de a construi si de a mentine relatii de durata cu clientii;
- Orientat catre rezultate si indeplinirea targetului de vanzare
Responsabilitati:
- Vanzare, ofertare si negociere cu clientii;
- Promovarea produselor companiei;
- Prospecteaza in permanenta piata in vederea identificarii de noi clienti si a cresterii cotei de piata a produselor;
- Mentine permanent legatura cu clientii pentru fidelizarea acestora.
- Gestionarea portofoliului de client;
- Efectuarea rutei si vizitarea clientilor
- Respecta procedurile de desfasurare a activitatii;
- Este proactiv in identificarea nevoilor clientilor si oferirea de solutii;
Se ofera:
- Telefon si masina de serviciu
- Program de munca de Luni pana Vineri de la 08:00 - 17:00
- Bonusuri in functie de performante
Descrierea companiei:
Societatea noastra este o companie romaneasca cu experiență de 3 ani in distributia de materiale unica folosinta (caserole, detergenti, alte consumabile) in domeniul HoReCa (Hoteluri, Restaurante, Catering).
CV - urile se depun la adresa

Nicoleta
ID 814340