Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Cautam colega Asistent Manager/Secretara

Salariu confidenţial
ID 845618
acum o săptămână
Mogosoaia, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Secretariat / Office / Back Office

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Suntem in cautare de o colega care sa ni se alature in departamentul administrativ pe rolul de Asistent Manager. Daca infomațiile de mai jos iți trezesc interesul, așteptam sa te cunoaștem .

Cerinte:
- Cunoștințe medii/avansate de operare MS Office (Word, Excel, PowerPoint) – cerinta obligatorie
- Cunostințe bune de limba Engleza (scris+vorbit) – cerinta obligatorie
- persoana cu min. 5 ani experienta în activități administrative/ secretariat/ asistent manager –cerinta obligatorie
- Ești o persoană sociabilă, atentă la detalii, responsabilă, punctuală;
- Lucrezi bine in echipa dar si singur/a
- Bune competente de comunicare
- Atenție distributivă, viteză de reacție si flexibilitate in a invata activitati noi;

In cadrul interviului canditatul va sustine un test mediu de limba engleza scris /vorbit + verificarea cunostintelor medii de operare MS Office (word, excell, power point).

Descrierea jobului
- Redactare de emailuri, oferte, devize, diferite documente solicitate de management ;
- Întocmirea și gestionarea contractelor de colaborare între societate și diverși furnizori de servicii;
- Asistarea (suport administrativ) directorului general
- Centralizarea și structurarea a informaților interne cat si a documentelor;
- Participare alături directorul general la anumite ședințe și proiecte;
- Oferirea suportului necesar membrilor echipei in diverse activități
- Primirea clienților și colaboratorilor, activități de protocol, stabilire întâlniri;
- Asigurarea suportului administrativ pentru întreaga companie;
- Gestionarea necesarului de consumabile si pastrarea legaturii cu furnizorii
- Program de lucru de L-V 08:30-17:30
- Contract pe perioada nedeterminata dupa prima luna de proba cu marire de salariu dupa primele 3 luni.

INCHIRIEZ UTILAJ
ID 845618