Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Cautam coleg - gestionar marfuri depozit - Magurele, Ilfov

Salariu confidenţial
ID 837358
acum 6 zile
Magurele, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Suntem in cautarea unui coleg care sa ne ajute cu gestionarea marfurilor din depozit

Candidatul ideal :

are simtul umorului
este ordonat
are experienta in gestionarea marfurilor
are experienta in pregatirea comenzilor pe baza unei facturi/aviz/nota de comanda

Descrierea jobului

pregateste comenzile conform notelor de comanda/factura/aviz
receptioneaza si verifica marfurile primite de la furnizori
aranjaza marfa in depozit
verifica stocurile fizice

Oferim salariu de baza, bonuri de masa, bonsuri de performanta
cariere@all4meat.ro

ALL 4 MEAT | ALL 4 MEAT ACTIV SRL
ID 837358