Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Casieră și lucrător bucatarie

Salariu confidenţial
ID 854867
acum 22 ore
Iasi, Iasi
Domeniu de activitate

Producție,    Alimentație / Comerț

Full time

Nivel carieră

Student,    Mid-Level,    Necalificat,    Junior/Entry Level

Descrierea postului

Mamuca Iasi, angajeaza Casier si Lucrator productie simigerie / patiserie, cu sau fara experienta.

Candidatul ideal

Căutam colegi veseli, pozitivi și dornici să se alăture echipei noastre tinere și pasionată mereu de a face lucrurile frumos și bine.

Descrierea jobului

Dacă ești o persoană pozitivă, harnică și serioasă, avem pentru tine două posturi disponibile:

lucrător în bucătărie și casier.

Te așteptăm să faci parte din povestea noastră și dacă nu ai experiență, pentru că te ajutăm noi să creștem împreună armonios.

Beneficii:

- salar fix

- tichete de masă

- bonus din vânzări

- contract pe perioadă nedeterminată

- 3 sau 4 zile lucrate pe săptămână.

Te așteptăm la interviu!

Tel contact: 0749/980.450

MAMUCA BUCOVINA | ADVICE IS SRL
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 854867