Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Casiera - program 1 zi cu 1 zi

Salariu confidenţial
ID 881894
acum 2 zile
Chitila, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Construcţii / Amenajări,    Vânzări

Nivel carieră

Junior/Entry Level,    Manager/Executiv,    Mid-Level

duplicate
1

Casieră – Marola

Descrierea postului:
Marola, distribuitor de materiale de construcții, își extinde echipa și caută o Casieră responsabilă și atentă la detalii pentru a se alătura echipei noastre. Dacă ai experiență în gestionarea plăților și îți place să interacționezi cu oamenii, te așteptăm să aplici!

**Responsabilități:**
- Încasarea plăților de la clienți (numerar, card, transfer bancar);
- Emiterea bonurilor fiscale și a facturilor;
- Gestionarea încasărilor și verificarea corectitudinii sumelor;
- Menținerea evidenței corecte a tranzacțiilor zilnice;
- Oferirea de asistență clienților în legătură cu plățile și alte informații financiare;
- Închiderea zilnică a casieriei și întocmirea raportului de încasări.

**Cerințe:**
- Experiență anterioară în roluri similare (avantaj);
- Abilități bune de comunicare și relaționare cu clienții;
- Atenție la detalii și corectitudine în gestionarea plăților;
- Capacitatea de a lucra cu sisteme informatice (POS, soft de gestiune);
- Atitudine pozitivă și orientare către client.

**Ce oferim:**
- Salariu competitiv;
- Un mediu de lucru plăcut și dinamic;
- Oportunități de dezvoltare profesională;
- Stabilitate și siguranță într-o companie de succes.

Roberto Niculae
ID 881894