Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Bucatar cu Experienta

Salariu confidenţial
ID 817369
acum 3 săptămâni
Targoviste, Dambovita
Domeniu de activitate

Turism / Restaurante / Hoteluri

Full time

Descriere Locuri de munca
Descriere job:

- Experienta in domeniu
- Experienta in prepararea mancarurilor traditionale romanesti
- Atentie la detalii,
- Capacitatea de a gati in timp util pentru onorarea comenzilor
- Program de lucru flexibil
- persoane responsabile, serioase, care doresc un loc de munca stabil
- abilitati bune de comunicare si relationare cu clientii
- persoane deschise, proactive, cu initiativa
- aspect fizic placut, chip destins si zambitor
- eficienta, promptitudine si capacitate de lucru sub conditii de stress
- seriozitate, asumarea responsabilitatii.

cofetaria dieta
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 817369