Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Bucatar

3.800 LEI
ID 833699
acum 2 săptămâni
Cluj-Napoca, Cluj
Domeniu de activitate

Turism / Restaurante / Hoteluri

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Samsara FoodHouse își mărește echipa! Căutăm BUCĂTAR cu experiență! Program de lucru: FULL-TIME

Responsabilități cheie:
-Vei ajuta la stabilirea necesarului de materii prime și auxiliare pentru o perioadă de timp și vei comunica Sous Chef-ului necesarul;
-Vei verifica și te vei asigura (calitativ și aspectual) că atât produsele preparate, cât și cele nepreparate (materiile prime) sunt păstrate corespunzător și în conformitate cu normele igienico- sanitare în vigoare;
-Vei verifica și vei asigura curățenia zonele de preparare și în zonele adiacente acestora;
-Vei pregăti preparatele în conformitate cu rețetele agreate de Bucătarul Șef și de Directorul Culinar;
-Vei folosi cantitățile potrivite pentru condimentarea și prepararea alimentelor;
-Vei participa activ la curățenia de închidere în bucătărie, care include debarasarea, curățarea și dezinfectarea bancurilor de lucru și a tuturor suprafețelor.

Candidatul ideal:
-Experiență pe un post similiar de minimum 1 an de zile;
-Studii și calificări în domeniul gastronomiei/ Calificarea de Bucătar;
-Persoană dinamică, energică și cu inițiativă;
-Atenție la detalii, creativitate și precizie.

Beneficii:

-Pachet salarial competitiv pe piață;
-Două mese/ zi;
-Oportunitatea de a lucra într-o echipă cu multă experiență în domeniul culinar/gastronomic;
-Abonament privat servicii medicale Regina Maria;
-Discount în cadrul companiei;
-Posibilitatea de a participa la training-uri tematice și formări;
-Posibilitatea de avansare profesională.

Dacă esti interesat/ă de o colaborare cu noi, ne poți contacta la numărul de telefon 0729.973.900 sau prin email la adresa recrutare@samsara.ro.

Contactează utilizatorul

Bucatar
Samsara
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 833699