Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Barman Restaurant

2.500 LEI
ID 855796
acum o săptămână
Cluj-Napoca, Cluj
Domeniu de activitate

Turism / Restaurante / Hoteluri

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

BARMAN RESTAURANT

Echipa Samsara este în căutarea unui coleg care să ocupe postul de BARMAN și alături de care sa construiască și să ofere experiențe inedite oaspeților care ne trec pragul.

Vom aprecia la tine foarte mult dacă ai următoarele calități sau atuuri:
• ești o persoană amabilă, ai mereu zâmbetul la tine și ai capacitatea de a gestiona și răspunde celor mai exigente dorințe ale oaspeților;
• ești o persoană orientata spre oaspete și prezinți o atenție sporită detaliilor;
• poți comunica cu usurinta și ești un om de echipă;
• tratezi munca cu responsabilitate;
• dorești să te dezvolti in domeniul ospitalitatii si noi iti putem oferi sansa sa cresti.
• experienta constituie un avantaj

Descrierea jobului
De la persoana care va ocupa postul de BARMAN în cadrul Restaurantului Samsara, ne vom aștepta la următoarele:
• prepara retele conform retetarelor aprobate de conducere;
• respecta normele igienico-sanitare ce decurg din aceasta activitate;
• efectueaza receptia calitativa si cantitativa a marfurilor achizitionate;
• efectueaza manipularea marfurilor in incinta Barului;
• participa si este responsabil de inventarierea, periodica, a marfurilor;
• raspunde si este responsabil de buna intretinere si functionare a echipamentelor din bar;
• intocmeste listele necesarului zilnic de marfuri.

Pachetul nostru de Beneficii include:
• asigurarea mesei pe zi, cafea;
• posibilitatea de schimb de ture;
• oportunitatea de a lucra intr-un colectiv format din oameni pasionati de arta culinara si dedicati;
• posibilitatea de avansa in cadrul Restaurantului;
• oferirea de traininguri de specialitate;
• mediul de lucru placut, echipa este tanara si mereu dispusa sa ofere ajutor si suport colegilor;
• discount in cadrul companiei;
• uniforme de lucru.

PROGRAM: 3 zile cu 4
SALARIU 2500 Ron Net
Contacteaza-ne la numarul de telefon 0770.811.240 sau trimite-ne CV-ul tau la adresa resurseumane@samsara.ro

Samsara
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 855796