JobZZ.ro

Barman / ospătar

Salariu confidenţial
ID 822472
acum 2 săptămâni
Constanta, Constanta
Domeniu de activitate

Turism / Restaurante / Hoteluri

Maison des Crepes Constanța caută Bucătar / Ajutor de bucătar

Maison des Crepes este primul lanț de restaurante din România, ce are un meniu bazat pe clătite franțuzești și pancakes. Împletim pasiunea pentru fine dining cu tradiția celui mai iubit desert din lume încă din 2016. Cu o varietate de 30 tipuri de crepes și pancakes, încercam să găsim gustul desăvârșit pentru fiecare dintre oaspeții noștri.

Descrierea jobului
- Însușirea rețetelor Maison des Crepes și pregătirea acestora conform standardelor stabilite

Dacă îți dorești:
Să lucrezi într-o echipă tânără și profesionistă
Să te faci remarcat și să fii promovat pe rezultate
Să fii respectat
Să ai un loc de muncă stabil și sigur

Pentru mai multe detalii sunați la numărul de telefon 0787365134

Str. Sulmona, nr. 28, Constanta
(in apropiere de Piata Ovidiu)

Bianca
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 822472