Anunțul a fost dezactivat!

Anunțuri similare

Lucrator comercial in benzinaria MOL Rasnov
Full time  |  Mid-Level  |  Petrol / Gaze
Salariu: 4.300 LEI
Acum 12 minute Rasnov, Brasov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Turquoise Restaurants&Hotels, cui 39403840
Full time  |  Junior/Entry Level  |  Turism / Restaurante / Hoteluri
Salariu: confidenţial
Acum 7 ore Pantelimon, Bucuresti-Ilfov
Număr de telefon verificat
Angajari Mamaia-Nord, casier, manipulant bauturi, gestionar,preparator
Sezonier  |  Mid-Level / Necalificat / Fără studii superioare / Junior/Entry Level  |  Turism / Restaurante / Hoteluri / Alimentație / Comerț
Salariu: 5.000 LEI
Acum 7 ore Navodari, Constanta
Inginer industrie alimentara
Full time  |  Alimentație / Comerț
Acum 9 ore Alexandria, Teleorman
Angajam Vopsitori industriali - vopsire compresor
Construcţii / Amenajări
Salariu: 4.400 LEI
Acum 9 ore Dragasani, Valcea
JobZZ.ro

Administrator- National Golf & Country Club

Salariu confidenţial
ID 879162
acum 2 luni
Niculesti, Dambovita
Domeniu de activitate

Management

Nivel carieră

Mid-Level

Cautam administrator responsabil si organizat pentru a se alatura echipei noastre. Acesta va fi responsabil de asigurarea unei bune desfasurari a mediului de lucru, oferind suport administrativ personalului si asistenta in sarcini variate. Candidatul ideal va avea abilitati excelente de comunicare, atentie la detalii si capacitatea de a gestiona mai multe sarcini eficient.

ROLURI SI RESPONSABILITATI

 Intampina vizitatorii, raspunde la apelurile clientilor , la intrebarile si cerintele acestora cu amabilitate, intr-un mod profesionist .
 Gestioneaza calendarul biroului, programeaza intalniri si coordoneaza sedinte si evenimente .
 Mentine inventarul biroului verificand stocurile, comanda materialele necesare si monitorizeaza cheltuielile.
 Ofera suport in corespondenta de birou, redacteaza e-mailuri , scrisori, memouri atunci cand este necesar
 Gestioneaza corespondenta si livrarile, inclusiv pachetele, distribuindu-le catre destinatari potriviti.
 Coordoneaza calatoriile in scop professional ale angajatilor.
 Ajuta la introducerea datelor, arhivarea documentelor si pastrarea inregistrarilor pentru o documentatie precisa si ordonata.
 Sprijina activitatile de resurse umane, precum mentinerea inregistrarilor angajatilor si programarea interviurilor.
 Ofera suport in proiecte speciale si initiative ale Managerului General
 Respecta politicile si procedurile companiei, asigurandu-se ca reglementarile si standardele sale sunt respectate

APTITUDINI
 Experienta dovedita, competente avansate in utilizarea Microsoft Office Suite, abilitati organizatorice, atentie la detalii
 Abilitati excelente de comunicare, atat in limba romana, cat si engleza, atat verbal, cat si in scris
 Abilitati de gestionare a timpului, capacitatea a lucra in echipa si de a mentine o relatie excelenta cu clientii.
 Atitudine pozitiva, adaptabilitate, creativitate dorinta de a invata si de a se dezvolta.

Daca esti interesat, trimite o scrisoare de intentie si un CV la urmatoarea adresa de email : [email protected]
[email protected]