Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Asistent manager- firma avocatura

Salariu confidenţial
ID 845337
acum o săptămână
Cluj-Napoca, Cluj
Domeniu de activitate

Secretariat / Office / Back Office

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Limbi străine
Engleză

Societatea Civilă de Avocați – Bejenaru & Partners își mărește echipa!
Căutăm un coleg(a) pentru poziția de Asistent Manager

Candidatul ideal:
- Abilități de comunicare, organizare și planificare;
- Abilități de lucru eficient în echipă;
- Atitudine pro-activă – dorința de a învăța lucruri noi;
- Atenție sporită la detalii;
- Competențe digitale - operare PC (Pachetul Office – în special Microsoft Word și Excel);
- Cunoștințele de contabilitate primară constituie un avantaj;

Principalele responsabilități:
- Îndeplinirea activităților zilnice de secretariat;
- Suport administrativ (ex. preluarea/ înregistrarea/transmiterea corespondenței, asigurarea necesarului de birotica si consumabile, preluarea și redirecționarea apelurilor telefonice, asigurarea relației cu furnizorii);
- Întocmirea facturilor fiscale și a contractelor de asistență juridică;
- Centralizarea documentelor financiare si organizarea acestora;
- Transmiterea documentelor administrative către clienți;
- Îndosarierea si arhivarea documentelor societății;
- Lucrul cu baza de date a societății;
- Completarea si evidenta dosarelor de angajare/colaborare;
- Asigurarea protocolului in cadrul întâlnirilor, in conformitate cu cerințele zilnice;

Sediul societatii noastre este in Cluj-Napoca, Calea Turzii 231.

Daca esti interesat, asteptam CV-ul tau la adresa de e-mail: office@bejenaru.ro

Anca Stoian
ID 845337