Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Asistenta personala Sibiu

2.100 LEI
ID 858439
acum o săptămână
Sibiu, Sibiu
Domeniu de activitate

Secretariat / Office / Back Office

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Candidatul Ideal

- Notiuni de contabilitate si operare PC (MS-Office, Internet, Word si Excel);
- Bune abilitati de calcul matematic;
- Absolvirea unei scoli cu profil economic; psihologie
- Bune abilitati de comunicare si relationare cu colegii;
- Flexibilitate; Deschidere, Comunicare, loialitate, corectitudine
- Persoana responsabila, organizata, dinamica

Descrierea jobului
-Emite facturi, stornari;
-Contabilizează si înregistrează facturile;
-Transmite prin email facturile catre clienti;
- Incadrarea corecta a documentelor contabilizate pe venituri si cheltuieli ;
- Organizeaza documente contabile si le preda la termen firmei de contabilitate;
- Verifica incasarile, platile si este raspunzator de corectitudine
- Intocmeste diferite rapoarte solicitate ;
- Arhiveaza documentele financiar-contabile;
- Cunostinte de limba germana/engleza - constituie avantaj
- Subordonare director, raspunzand de tot ceea ce este solicitat de acesta

Program de L-V 9-17

Diana M
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 858439