Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Asistent vanzari/ Optometrist Optica Medicala

3.000 LEI
ID 881029
acum 4 săptămâni
Husi, Vaslui
Domeniu de activitate

Vânzări

Tip job

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

duplicate
1

Descrierea jobului
Intampina clientii si le asigura consiliere intr-o maniera amabila, prietenoasa si eficienta; Identifica nevoile si asteptarile clientilor, le ofera ​​​informatii corect si complet despre produsele aflate in vanzare; Realizeaza determinare de dioptrii (in cazul optometristilor); Realizeaza operatiuni cu casa de marcat; Gestioneaza comenzile clientilor; Gestioneaza activitatile magazinului (receptie marfa, etichetare, verificare preturi, inventariere, livrare, vanzare, etc.). Mentine ordinea si curatenia in magazin;

Beneficii oferite:
Pachet salarial motivant; Mediu de lucru flexibil, placut, colegial; Comision din vanzari; Training si oportunitate de dezvoltare profesionala; Stabilitate profesionala si siguranta financiara pe termen lung.

Contactează utilizatorul

Asistent vanzari/ Optometrist Optica Medicala
CC Optic
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 881029

Anunțuri similare

Număr de telefon verificat
Optica Medicala angajeaza Marketing Specialist
Full time  |  Marketing / Cercetare de piață
Salariu: 3.000 LEI
Acum 4 ore Ploiesti, Prahova
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Număr de telefon verificat
Ingrijire batrana imobilizata, Drumul Taberei
Full time  |  Asistență socială / Au pair / Babysitter / Curăţenie / Prestări servicii
Salariu: 3.500 LEI
Acum 4 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Număr de telefon verificat
Angajez lucrator necalificat
Producție
Salariu: 2.000 LEI
Acum 4 ore Odobesti, Vrancea
Distribuie anunțul Salvează anunțul
MASINIST - operator masina de MARCAJE RUTIERE
Full time  |  Mid-Level  |  Construcţii / Amenajări
Salariu: 6.000 LEI
Acum 6 ore Bragadiru, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Număr de telefon verificat
Gestionar/ Montator/ Livrator Mobilier Mobexpert Băneasa
Full time  |  Fără studii superioare
Salariu: 5.180 LEI
Acum 6 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Găsește candidatul ideal
Termenii și condițiile de pe site au fost actualizate. Detaliile complete sunt disponibile aici