Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Asistent vânzări MAXWEAR Shopping City Deva

Salariu confidenţial
ID 821156
acum 4 săptămâni
Deva, Hunedoara
Domeniu de activitate

Vânzări

Tip job

Part time

Nivel carieră

Student,    Mid-Level,    Junior/Entry Level

Alege un job sigur si stabil, unde vei fi apreciata pentru munca ta!

Vino in echipa MAXWEAR si vei beneficia de:

Contract pe perioada nedeterminata
Program maleabil in functie si de nevoile tale.
25% reducere la produsele noastre
Dezvolatre in cadrul companiei

Cerintele noastre:

Minim studii medii (diploma bacalaureat)
Cu sau fara experienta profesionala
Pasiune pentru fashion, placerea de a lucra intr-un magazin
Abilitati de comunicare, initiativa, flexibilitate

Responsabilitati:

Activitati spacifice magazinului: receptie marfa, aranjarea produselor in magazin, consilierea clientilor

Ivan adrian
ID 821156