Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Asistent vânzări MAXWEAR part-time

Salariu confidenţial
ID 824656
acum 4 săptămâni
Deva, Hunedoara
Domeniu de activitate

Vânzări

Tip job

Part time

Nivel carieră

Student,    Mid-Level,    Necalificat,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Alege un job sigur si stabil, unde vei fi apreciata pentru munca ta!
Vino in echipa MAXWEAR si vei beneficia de: Contract pe perioada nedeterminata Program maleabil in functie si de nevoile tale.
25% reducere la produsele noastre
Dezvoltare in cadrul companiei
Cerintele noastre: Minim studii medii (diploma bacalaureat) Cu sau fara experienta profesionala
Pasiune pentru fashion, placerea de a lucra intr-un magazin
Abilitati de comunicare, initiativa, flexibilitate
Responsabilitati:
Activitati spacifice magazinului: receptie marfa, aranjarea produselor in magazin, consilierea clientilor
Activitati in depozit: stocare, verificare, aranjare
Activitati specifice casei de marcat

Adrian
ID 824656