Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Asistent Vanzari

2.750 LEI
ID 869220
acum 2 săptămâni
Timisoara, Timis
Domeniu de activitate

Alimentație / Comerț

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

duplicate
1

Pentru clientul nostru, lant de magazine international cu actionariat polonez, specialist in vanzarea de articole pentru copii, suntem in cautare de noi colegi cu/fara experienta pe postul de Asistent Vanzari pentru magazinele din Bucuresti.

Cerinte:
• Minim 8 clase finalizate;
• Seriozitate si dorinta de invatare;
• Experienta pe un post similar nu este necesara, insa reprezinta un avantaj;

Responsabilitati:
• Receptie si procesare marfa;
• Asezare produse la raft in magazin;
• Verificare si actualizarea preturilor;
• Consiliere clienti;
• Incasari pe casa de marcat;

Pachet de Beneficii:
• Contract de Munca Nedeterminat;
• Perioada de instruire asigurata si platita dupa angajare;
• Salariu NET: 1.850 lei;
• Tichete de Masa - 525 lei / luna;
• Spor de week-end – apx. 75 lei / luna;
• Bonus lunar de performanta – 100 - 300 lei / luna;
• Discount la produsele magazinului;
Venit mediu total NET lunar: 2550 – 2750 lei;

Program de Lucru:
• 5 zile cu 2 zile libere, 2 schimburi de 8h, in functie de programul mall-ului;

Pentru angajari, trimiteti CV-ul Dvs. pe adresa noastra de e-mail [email protected] sau ne puteti contacta la numarul de telefon 0722 316 302.

Prin trimiterea CV-ului Dvs. ne dati acordul pentru prelucrarea datelor personale in scopul angajarii pe postul urmarit, in cazul in care veti corespunde cerintelor job-ului. Va puteti retrage acordul oricand cu un e-mail la aceeasi adresa, in acest sens!

Working4u | Working4U
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 869220