Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Asistent Medical Stomatologie

Salariu confidenţial
ID 879051
acum o săptămână
Constanta, Constanta
Domeniu de activitate

Medical / Farmacie

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Descrieți candidatul ideal :

Daca nu ai experienta, dar iti doresti sa faci lucrurile altfel, inca de la debutul carierei, te asteptam sa te alaturi echipei medicale DENTA 33.
Aviz de libera practica si asigurare de malpraxis
Integritate,seriozitate,amabilitate si flexibitate
Integritate in echipa-bune abilitati de comunicare si relationare,capacitatea de organizare si planificare a timpului si a sarcinilor incredintate
Disponibilitatea pentru program de lucru in ture de zi.

Descriere job, responsabilități și beneficii :

Comunicarea cu pacientii
Realizarea dezinfectiei si a sterilizarii corecte a instrumentarului medical
Pastrarea caracterului confidential al operatiunilor de serviciu in conformitate cu politica companiei.

Descrierea companiei dumneavoastră :

Cu totii stim ca zambetul este cea mai buna carte de vizita. Clinica Denta 33 beneficiaza de 4 cabinete stomatologice , aparatura moderna si echipa medicala bine pregatita .
Numar contact : 0769621458
Email : [email protected]