JobZZ.ro

Asistent manager/secretara

Salariu confidenţial
ID 877889
acum o lună
Sibiu, Sibiu
Domeniu de activitate

Secretariat / Office / Back Office

Cerințe
- Studii superioare finalizate sau în curs de finalizare
- Persoană foarte ordonată
- Ușurință și experiență în folosirea calculatorului (Word ,Excel)
- Limba engleză, scris și vorbit cel puțin la nivel mediu
- Abilități administrative
- Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă în limba română
- Abilități de comunicare și relaționare cu clienții
- Persoană activă, comunicativă, amabilă și eficientă
- Dorință de implicare
Responsabilități:
- Activități zilnice de secretariat:
- Asigură protocolul și ordinea biroului
- Organizează întâlniri,
- Se ocupă de primirea clienților
- Sortare și arhivare fizică și electronică a documentelor
- Redactează diverse adrese, răspunsuri și orice alte documente necesare bunei funcționări a biroului
- Întocmire tabele, evidență
- Lucrează alături de manager cu programul acestuia.
- Disponibilitate pentru diverse deplasările în interesul biroului
- Păstrează confidențialitatea asupra activității firmei
- Asistă managerul în activitatea sa zilnică
Constituie un avantaj experiența similară într-un birou de proiectare/construcții