Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

Asistent Manager SC

Salariu confidenţial
ID 808407
acum o lună
Constanta, Constanta
Domeniu de activitate

Secretariat / Office / Back Office

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Responsabilitati
- Cunoasterea sistemului electronic al achizitiilor publice (SEAP);
- Identificarea licitatiilor si intocmirea documentelor necesare pentru participarea in cadrul acestora;
- Cunostinte referitoare la programul de contabilitate SAGA.
- Elaborarea si redactarea documentatiilor si situatiilor solicitate de managementul companiei
- Asigurarea suportului administrativ
- Comunicarea cu clientii si partenerii, in anumite situatii
- Transmiterea informatiilor si documentatiilor catre membrii echipei
- Activitati de protocol
- Alte activitati specifice postului

Cerinte:
- Cunostinte Microsoft Office (word, excel, power point), adobe
- Cunostinte limba engleza
- Capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca;
- Capacitate de a respecta termene limita;
- Atentie catre detalii;
- Punctualitate, perseverenta, claritate si coerenta in exprimare,
- Aptitudini organizatorice, proactivitate
- Rezistenta la stres

BENEFICII:
- lucrul intr-o echipa dinamica si tanara
- mediu de lucru atractiv
- salariu motivant