Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Asistent manager cu atribuțiuni financiar contabile

2.500 LEI
ID 812683
acum o săptămână
Iasi, Iasi
Domeniu de activitate

Secretariat / Office / Back Office

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Cerințe:

Pentru a te integra repede în noua poziție ar trebui să îndeplinești următoarele condiții:

Experiență în contabilitate primară;

Foarte bune cunoștințe de utilizare a pachetului MS Office ;

Rezistență la stres și efort prelungit;

Abilități de comunicare, organizare și sistematizare;

Atenție către detalii, responsabilitate, ordine, corectitudine și punctualitate;

Capacitate de asimilare rapidă, inițiativa și amabilitate;

Orientare către calitate, rezultate și respectarea termenelor limită;

Capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini în același timp;

Orientare către eficiență, inițiativă;

Familiarizat cu lucrul în drive;

Studii universitare economice specializările Contabilitate, Finanțe/Bănci constituie un avantaj

Responsabilități:

Persoana pe care o căutăm să intre în echipa noastră va lucra în mod direct cu Directorul General al companiei și Directorul economic.

Sarcini și responsabilități generale:

1. Evidența financiară a grupului de firme(centralizare);

2. Plăti facturi, facturare;

3. Contabilitate primară;

4. Trimitere state de plata și pontaje către toate firmele din grup;

5. Verificare plăți în extrase pentru facturile emise;

6. Completarea și crearea diverselor rapoarte solicitate;

7. Diverse alte activități specifice biroului.

FideliaCasa
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 812683