Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

ASISTENT MANAGER

ID 859240
acum 3 luni
Targoviste, Dambovita
Domeniu de activitate

Vânzări

Candidatul ideal :

Absolvent al unei forme de învățământ superioare constituie un avantaj

Comunicare: sunteţi capabil/ă să comunicaţi clar şi concis, atât în scris cât şi verbal, şi recunoaşteți faptul că pentru o bună comunicare trebuie să ştiţi să ascultaţi şi să extrageţi informaţia necesară..

Orientare spre rezolvarea problemelor: sunteţi capabil/ă de a identifica şi analiza o problemă existentă/potenţială şi găsiti soluţii potrivite pentru fiecare situaţie în parte.

Încredere: Vă cunoaşteţi punctele tari şi ştiţi de ce sunteţi capabil şi ce puteţi realize.

Flexibilitate: vă adaptaţi uşor în funcţie de situaţie şi sunteţi deschis către noi idei şi persoane.

Energetic/ă: vă place să munciţi şi sunteţi dispus/ă să investiţi timp şi efort pentru a vă atinge obiectivele.

Lucrul in echipă: vă place lucrul în echipă şi de asemena puteţi lucra individual

Descrierea jobului

- cunoștințe bune operare PC: MS Office, WORD, EXCEL, navigare internet

- capacitate de organizare a timpului, sarcinilor și locului de muncă

- capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini în același timp

- capacitate de a respecta termene limită

- atenție către detalii

- plăcere și abilitate de a învăța lucruri noi

- responsabilitate, ordine, corectitudine și seriozitate

- îndeplinirea activităților zilnice de secretariat

- preluarea și direcționarea apelurilor telefonice

- primirea vizitatorilor și anunțarea persoanelor de contact din societate

- asigurarea protocolului în cadrul întâlnirilor, în conformitate cu cerințele zilnice

- preluarea, înregistrarea, distribuirea la compartimentele implicate, îndosariere și arhivarea corespondenței și a mesajelor primite din partea partenerilor, clienților și a celorlalți angajați

- redactarea corespondenței de afaceri necesară desfășurării activității zilnice

- asigurarea transmiterii documentelor prin poștă, e-mail, curier

- actualizarea bazei de date documente

- elaborarea și redactarea documentelor și situațiilor cerute de management

- asigurarea suportului administrativ pentru toate departamentele firmei

Beneficii oferite:

Vei face parte dintr-o echipa dinamica si competitiva

Iti vei desfasura activitatea intr-un mediu placut si antrenant

Ai posibilitati reale de dezvoltare si promovare in cadrul companiei

Salariu motivant (in functie de cunostinte si experienta).

Numai candidaţii selectaţi vor fi invitaţi la un interviu, a cărui dată va fi stabilită de comun acord cu aceştia.

Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate şi în deplină confidenţialitate.

Nu vor fi luate în considerare candidaturile care nu vor îndeplini condiţiile minimale solicitate în specificaţiile postulu

S.C. Regata S.R.L.
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 859240