Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

Asistent manager

Salariu confidenţial
ID 846445
acum o lună
Iasi, Iasi
Domeniu de activitate

Secretariat / Office / Back Office

Full time

Nivel carieră

Fără studii superioare

Candidatul ideal:
Absolventă de studii medii
Persoană organizată, capabilă să se încadreze în termene limită stricte
Capacitate de învățare rapidă
Cunoștințe bune de lucru cu pachetul Office
Persoană sociabilă, care se integrează ușor într-o echipă, care comunică eficient și clar cu clienții
Atitudine proactivă: persoană orientată către client și spre îndeplinirea obiectivelor
Atentă la detalii, responsabilă, serioasă și corectă

Atribuții:
Întocmirea și organizarea contractelor cu clienții
Menține legătura cu clienții și furnizorii
Înregistrarea documentelor primite și redactarea celor de expediat
Gestiune stocuri și plasare comenzi către furnizori