Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Asistent manager

3.000 LEI
ID 835269
acum 3 săptămâni
Sindrilita, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Secretariat / Office / Back Office

Candidatul ideal este o persoana motivata, bine organizata si care pune clientul pe primul loc.

Responsabilitati:

asigură legătura dintre persoana cu funcţie de conducere şi persoane din cadrul organizaţiei sau din afara acesteia
se ocupă de apelurile telefonice sau de diferite rapoarte şi cereri sosite pe numele persoanei cu funcţie de conducere
se ocupă de corespondenţa (email, fax, poştă ) persoanei cu funcţie de conducere şi redactează răspunsuri la aceasta (în măsura în care este abilitată să facă acest lucru);
se ocupă de agenda de călătorie (bilete de avion, cazare la hotel, etc.);
întâmpină (şi conduce) persoanele pe care managerul urmează să le întâlnească;
primeşte înregistrează, scanează documente contabile şi le distribuie conform procedurilor interne;
pastreaza confidentialitatea tuturor datelor la care are acces.

Cerinte:

Studii superioare si experienta relevanta in domeniu (3 ani);
seriozitate şi responsabilitate, abilităţi şi experienţă organizatorică;
Aptitudini excelente de comunicare scrisa si verbala.
cunoasterea Microsoft Office (word, excel si powepoint)

Rodica Lupusavei
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 835269