Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Asistent Manager

2.500 LEI
ID 821344
acum 3 săptămâni
Voluntari, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Secretariat / Office / Back Office

Full time

Angajez asistent manager
Cerințe:
- permis auto;
-limba engleză vorbit și scris;
- cunoștințe bune de operare calculator;
- seriozitate, atentie la detalii, simt de raspundere;
- abilitatea de a lucra în echipă;
- capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca;
- deschidere de a invata lucruri noi;
- de preferat cu experienta pe o poziție similară.
Principale responsabilitati:
- primirea invitaților si colaboratorilor;
- activități de protocol in cadrul întâlnirilor, în conformitate cu cerințele zilnice;
- stabilire întâlniri;
- îndeplinire activități zilnice de secretariat;
- preluare apeluri telefonice;
- triere/inregistrare/transmitere corespondenta (e-mail, fax, servicii postale/curierat/personal cu auto);
- redactare e-mailuri, diferite documente solicitate de conducere;
- scanare si arhivare documentație;
- asigurarea sprijinului solicitat de conducere în alte activitati decat cele enumerate.

Centru de Consultanță
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 821344