Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Asistent manager

Salariu confidenţial
ID 818939
acum 2 săptămâni
Iasi, Iasi
Domeniu de activitate

Secretariat / Office / Back Office

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

ARHIVOLTA STUDIO DE ARHITECTURA SRL dorește sa-și mărească echipa prin angajarea unui Asistent Manager. Suntem în căutarea unei persoane cu inițiativă şi organizată.
Ești candidatul/a ideal/ă dacă ai:
Studii finalizate;
Experiența profesională similară nu e obligatorie dar constituie avantaj;
Abilitatăți de operare PC, cunoaşterea pachetului MS Office (Word, Excel) si utilizarea tehnologiei moderne
Meticulozitate, atenție la detalii, bună coordonare și planificare
Descrierea jobului
Responsabilități:
Activități administrative specifice:
- preluarea, înregistrarea, distribuirea la compartimentele implicate, îndosarierea și arhivarea corespondenței și a mesajelor primite din partea partenerilor –clienți, furnizori, angajaților etc;
- pregătire contracte;
- deplasări în oraș și transmitere date / documente la diferite instituții, parteneri, colaboratori, etc
-preluarea apelurilor telefonice;
-elaborarea și redactarea corespondenței;
-realizarea și actualizarea arhivei electronice ;
Beneficii:
contract de munca pe perioada nedeterminata

Arhivolta
ID 818939