Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Arhitect / student arhitect / arhitect stagiar

Salariu confidenţial
ID 837234
acum o săptămână
Cluj-Napoca, Cluj

Alt domeniu,    Inginerie / Tehnologie,    Construcţii / Amenajări

Full time

Nivel carieră

Student,    Mid-Level,    Junior/Entry Level

Candidatul ideal

• Studii superioare de specialitate – Facultatea de Arhitectura/Arhitect stagiar
• Cunostinte de ArchiCAD, Microsoft Office si program de randare;
• Experienta in domeniu;
• Cunostinte tehnice;
• Abilitatea de a genera solutii care sa satisfaca cerinte estetice, functionale si tehnice;
• Creativitate, adaptabilitate la cerinte noi;
• Abilitati de comunicare dezvoltate.

Descrierea jobului

• Deseneaza, proiecteaza, redacteaza pe calculator proiectele incredintate;
• Intocmeste documentatii de proiectare care tin de specificul firmei;
• Producerea de randari;
• Executa lucrari de imbunatatire a proiectelor;
• Reprezinta societatea in relatiile cu terti.

Beneficii:

• Desfasurarea activitatii in cadrul unui mediu placut, intr-o echipa tanara si prietenoasa, cu experienta;
• Formare si perfectionare continua;
• Oferim un loc de munca placut situat langa Vivo Mall.

Cautam o colaborare pe termen lung. Asteptam cu interes CV-urile voastre.