Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Arhitect stagiar /Desenator Tehnic

2.370 EUR
ID 862644
acum 2 săptămâni
Iasi, Iasi
Domeniu de activitate

Alt domeniu

SC ARHIVOLTA STUDIO DE ARHITECTURA SRL angajeaza ARHITECT STAGIAR/DESENATOR TEHNIC
Candidatul ideal:
- proaspat absolvent al Facultății de Arhitectură sau Colegiului de Arhitectură;
- cu spirit de echipă și bune abilițăți de organizare și comunicare;
- trebuie să cunoască programele Archicad (nivel avansat) și Autocad (nivel mediu);
Descrierea jobului

- realizarea proiectelor de arhitectură;
- întocmire relevee, redactare planșe tehnice pentru fazele DTAC / PTH, întocmire memorii și documentații în vederea obținerii de avize;
- coordonarea proiectelor în toate fazele de execuție și colaborarea cu specialiști din alte domenii (structură, instalații etc) implicați la realizarea acestora.

Avantaje:
- Photoshop, Lumion, Artlantis, Sketchup sau orice alt software de randări;
- Microsoft Office;
- portofoliu de lucrări.
Asteptam CV-ul pe adresa de email: [email protected]

Arhivolta
ID 862644